Правила здійснення покупок

 

Гарантія

Стандартна гарантія на вироби з шкіри в Україні 30 днів. Але товари, представлені в нашому магазині, від італійських виробників, які надають гарантію на свої вироби 1 ріки. З кожним виробом Ви отримаєте гарантійний талон з унікальним номером.

 

Підтримка клієнтів

Для Вашої зручності з будь-яких питань Ви завжди можете покластися на допомогу наших консультантів. Ви завжди можете зв'язатися з ними по електронній пошті, телефону або залишити запит, щоб Вам передзвонили. Вся контактна інформація надана в розділі Контакти.

 

Обмін або повернення товару

При отриманні замовлення переконайтеся, що доставлений товар відповідає Вашому замовленню у присутності кур'єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, Ви вправі відмовитися від покупки.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця на протязі 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду, упаковки.

Повернення в цьому випадку можливий тільки, якщо:

- товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;

- повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і пломби);

- товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент купівлі та передачі користувачеві (без будь-яких механічних пошкоджень та дефектів);

Зверніть увагу! При замовленні гравірування на виробах обмін та повернення не проводиться.

Як можна зробити обмін або повернення?

Для повернення товару заповніть форму або зв'яжіться з нами за телефоном: 095-055-55-10, 096-055-55-10

Примітка.

У разі, якщо обмін/повернення товару проводиться не з вини магазину, то повернених грошей відправляється з вирахуванням вартості транспортної доставки: вартість доставки товару до клієнта, вартість доставки накладеного платежу, вартість доставки товару від клієнта в магазин віднімаються з цієї суми. Якщо обмін відбувається з вини інтернет магазину, всі транспортні витрати ми беремо на себе.

!!!Авансовий платіж не повертається, якщо причиною відмови був не дефект товару!!!